ظهور شبکه های جدید رسانه های اجتماعی: آیا تجارت شما در امر دانش است؟

از زمان راه اندازی لینکدین در سال ۲۰۰۲ ، تعداد زیادی از شبکه های اجتماعی در صحنه ظاهر شده اند – و آنها همچنان ادامه دارند. در حقیقت ، رسانه های اجتماعی در دنیای امروز بسیار زیاد است ، بیش از دو میلیارد نفر از شبکه های مختلف در سراسر جهان استفاده می کنند و با افزایش استفاده از دستگاه ، انتظار می رود این تعداد رشد کند.

برای یکی از ستاره های در حال رشد ، Snapchat ، ۲۰۱۶ چیزی از رونق بخشیدن نبوده است ، زیرا مارک هایی با همه اشکال و اندازه ها روی این سکو جمع شده اند تا بتوانند در قالب های جدید تبلیغاتی خود و پایگاه کاربر ۱۵۰ میلیون کاربر روزانه سرمایه گذاری کنند. با چنین مخاطبان اسیر و فرصت های بزرگ برای برندسازی ، سازمان ها مشتاق هستند که زودهنگام با شبکه های اجتماعی با تعامل مشتری و پتانسیل درآمد سازگار شوند. از این گذشته ، برای اتی – که قبل از توده مردم شروع به پین ​​کردن در Pinterest کرده بود – با استفاده از یک بستر رو به رشد در اوایل فروش شاهد فروشندگان ۲۰٪ در هفته هستیم.
سرمایه گذاری

این ساده است که ببینیم رسانه های اجتماعی چقدر قدرتمند می توانند باشند. بنابراین ، کدام شبکه ها در پله های فیس بوک و توییتر دنبال می شوند تا به محض جلب مشاغل بزرگ و مخاطبان ، ظاهر شوند و کدام یک از این پتانسیل ها را دارند که در آینده نزدیک ارزشمند و تاثیرگذار برای مشاغل باشند

کانالهای رسانه های اجتماعی اکنون

در چنین بازار پرتحرک ، تعدادی کانال اجتماعی وجود دارد که در شرایط دیجیتال امروز داغ شده و برای آگاهی از برند و استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما امسال و بعد از آن مهم هستند. تعدادی از آنها شامل موارد زیر است:

دیجیتال

Tumblr : بستر وبلاگ نویسی تعاملی به ویژه در بین جمعیت جوان جوان محبوب است ، و اگرچه این شرکت تعداد واقعی کاربران فعال خود را فاش نمی کند ، اما تخمین زده می شود حدود ۳۰ – ۵۰ میلیون در ماه. این ممکن است مشترکترین کانال اجتماعی در اطراف نباشد ، اما دارای یک پایگاه کاربر کاملاً مشغول به کار است تا کمتر از آن استفاده کند.

واتس اپ : با نصب یک میلیون نفر در روز برنامه واتس اپ ، این سکوی با برخی از دندان ها است. در فیس بوک در سال ۲۰۱۴ ، شبکه اجتماعی در اوایل سال جاری اقداماتی را انجام داد تا مارک های خاص (خطوط هوایی و بانک ها) از طریق بورس خصوصی با مشتریان در تعامل باشند – تغییر از شبکه های عمومی امروز .

اسنپ چت : تأسیس شده توسط کارآفرینان فناوری Evan Spiegel ، Bobby Murphy و Reggie Brown ، Snapchat یک سکوی اشتراک گذاری ویدیو و تصویر با یک تفاوت است. به اشتراک گذاری کلیپ های ویدئویی و عکس ها با سایر کاربران امکان پذیر است ، اما آنها فقط به مدت چند ثانیه ظاهر می شوند و یک درجه از فتنه و کنجکاوی بین برند و مصرف کننده را با تعدادی از کارکردهای بازیگوش از جمله چهره تعویض ، اثرات سرگرم کننده ایجاد می کنند. و حتی فیلترهای مارک دار

پریسکوپ : یک برنامه پخش مستقیم ، این پلت فرم بی نظیر با پیاده سازی گزینه های جدید صرفه جویی و جستجو همراه است ، باور کنید یا نه ، ادغام هواپیماهای بدون سرنشین را انجام دهید. Periscope تازه وارد بازار ، موفق شد ۲۰۰ میلیون پخش در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ داشته باشد.

پینترست : در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد ، Pinterest بزرگترین و تعاملی ترین فهرست ایده ها در جهان است. این شرکت بر روی وب و موبایل کاربرد دارد و به عنوان ابزاری مشترک برای تحریک بصری در نظر گرفته می شود که در آن کاربران می توانند ایده آل و اطلاعات را با قرار دادن آنها به صفحه دیجیتال خود به اشتراک بگذارند.

موبایل

اینستاگرام : این فیس بوک که توسط فیس بوک نیز خریداری شده است ، دارای ۴۰۰ میلیون کاربر فعال است و با فیلترهای منحصر به فرد و گزینه های ویرایش عکس و ویدئو متفاوت است. یک کانال تقریباً کاملاً موبایل ، اینستاگرام برای مشاغل گرا با هنری تر و دسترسی به تصاویر با کیفیت بالا است.

ستارگان اجتماعی آینده

این سیستم عامل های اجتماعی جدید و نوآورانه مواردی هستند که باید در این زمینه به جستجوی و ارزیابی بپردازند تا ببینند آیا برای مخاطب و تجارت شما ارتباط دارد یا خیر. در صورت مناسب ، اتخاذ زودهنگام آنها می توانند جوایزی را بدست آورند زیرا این سیستم عامل های شناخته شده تری هستند که برای موفقیت بزرگ تعیین شده اند.

متوسط ​​: از آنجا که مشاغل سطح تولید محتوای خود را بالا می برند و به دنبال این هستند که خود را به عنوان رهبران فکری مستقر کنند ، سکوی میکروبلاگینگ Medium در موقعیت مناسب برای کنار آمدن با روشی بزرگ است. شبکه ای که برای استفاده ساده و به اشتراک گذاری مطالب منحصر به فرد ساده است ، Medium بسترهایی را برای مشاغلی فراهم می کند که به دنبال جذب مدیران سطح بالاتر در استراتژی رسانه های اجتماعی خود هستند.

ما آن را دوست داریم : این بستر تیز مانند یک کراس پینترست و اینستاگرام است. به جای تابلوهای Pinterest ، ما قلب آن از بوم و مجموعه استفاده می کند ، در حالی که تصاویر به اشتراک گذاشته شده بیشتر شبیه آن چیزی است که در اینستاگرام با نقل قول ، عکاسی و سلفی می بینید. و این پلتفرم برای مشاغل آزاد است ، که علاوه بر آن عظیم است. Starbucks ، MTV ، Chobani و چندین مارک بزرگ دیگر در حال حاضر روی این سکو فعال هستند و فضای بیشتری برای این کار وجود دارد.

Sho</ t : برنامه سلفی که توسط حامیان مشهور مشهور مانند جاستین بیبر مشهور است. این سکو به تازگی دیگری را مطرح کرده استبودجه ۴ میلیون دلاری ، به سرپرستی DCM Ventures – که از آوریل گذشته به ۸٫۵ میلیون دلار سری A آن اضافه شده است. این شرکت تاکنون ۱۵٫۲ میلیون دلار جمع آوری کرده است. بر اساس چگونگی استفاده کاربر پسند این برنامه ، قطعاً یکی از جذاب ترین برنامه های رسانه های اجتماعی در خارج از کشور و یکی برای تماشای آن.

دلار

beBee: با استفاده از شبکه های وابستگی ، این برنامه بر ادغام شبکه های تجاری و اجتماعی متمرکز شده است و به کاربرانی که در سراسر دنیا علاقه مشترک حرفه ای یا شخصی مشترک دارند می توانند از طریق گروهها ارتباط برقرار کنند. ویژگی اصلی درمان لیست های شغلی است و سایت از منابع مختلف بیرون می کشد تا اطلاعات مربوط به فرصت ها در یک زمینه خاص را ارائه دهد. همچنین به کاربران امکان می دهد لیست های شغلی را در گروه های خاص بررسی کنند.

بسترهای نرم افزاری اجتماعی Niche : اکنون تعدادی از شبکه های رسانه های اجتماعی برای بازارهای طاقچه وجود دارند که از این مزیت استفاده می کنند که بسیار هدفمند و رقابت کمتری دارند. شبکه هایی مانند Doximity که مخصوص متخصصان بهداشت است و Oil Pr o برای صنعت نفت و گاز ممکن است طاقچه باشد ، اما دارای یک پایگاه کاربر بزرگ است که محتوای مرتبط با صنعت را منتشر و به اشتراک می گذارد.

رسانه های اجتماعی در عمل

وقتی مشاغل از کانال های رسانه های اجتماعی به شیوه های خلاقانه و هوشمندانه استفاده می کنند ، می توانند انتظار داشته باشند که نتایج فوق العاده مثبتی به همراه داشته باشند. برای مبلمان و مبلمان مبلمان MADE.COM آنها نقش کانال های اجتماعی و اهمیت آن در بازاریابی دیجیتالی را می دانند و از دامنه کالاهای بصری دلپذیر خود به نفع آن استفاده می کنند.

نه تنها MADE با استفاده از پین های تبلیغاتی از پینترست موثر استفاده می کند ، بلکه افرادی که از طریق ارگانیک اجتماعی وارد MADE شدند ، دارای ۴/۴ درصد سفارش متوسط ​​از میانگین سایت در Q1 2016 بودند.

نکته جالب توجه این است که این شرکت ، مخاطبان خود را تشویق می کند تا در صورت مشاهده یا دریافت از طریق کوپن رایگان ، در صورت خرید از طریق کانال های اجتماعی و یا در سایت خود ، نسبت به خرید خود اقدام کنند.

MADE همچنین کانال اجتماعی بسیار شخصی خود را با نام “MADE Unboxed” ایجاد کرده است که به کاربران امکان می دهد داخل خانه های افراد ببینند و همزمان خریدهای خود را مشاهده کنند. آنقدر تعاملی است که حتی می توانید نقشه منطقه خود را مشاهده کنید و در مورد خریدهای خود با سایر کاربران بدون جعبه ارتباط برقرار کنید.

نتیجه؟ مقدار سفارش برای مشتریان MADE بدون جعبه در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ به طور متوسط ​​۱۶٪ در سایت بود. نمونه ای عالی از یک مارک تجاری که از رسانه های اجتماعی استفاده می کند از مزیت آن استفاده می کند.

در حالی که خط مقدم اولویت برای سازمانها است ، نشان دادن اخلاقی که به کارکنان و جامعه باز می گردد ، اثبات شده است که یک فعالیت عالی در آگاهی از برند برای شرکت فناوری چند ملیتی رایانه ، اوراکل است. این تجارت به دلیل فداکاری خود در غنی سازی زندگی کارمندان خود و همچنین رویکرد بشردوستانه خود به مسائل جاری مشهور است که از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ ارزش های خود و پروژه های خیرخواهانه استفاده می کند و این کار را بویژه در توییتر انجام می دهد.

به عنوان مثال ، این شرکت فناوری در حال حاضر دوباره یک دبیرستان دولتی را بازگشایی می کند و از صفحه متنوع و در عین حال بسیار جذاب توییتر خود استفاده کرده است تا پیروان و مشتریان بالقوه خود را با استفاده از یک سری توئیت ها و هشتگ های خوش ساخت ، از تلاش های آن آگاه کند. صفحه توییتر اوراکل اکنون ۴۲۲K دنبال کننده دارد و تعداد آن در همه زمان ها در حال افزایش است.

البته ممکن است خطای رسانه های اجتماعی مانند iTunes Ping نیز اشتباه شود. اپل سعی در راه اندازی این سرویس اشتراک موسیقی داشت ، اما به دلیل محدودیت های آن ، ادغام ناموفق و این واقعیت که دیگر کانال های اجتماعی مانند SoundCloud به راحتی موسیقی را به اشتراک نمی گذارند ، این پلتفرم با بدبختی شکست خورد. بسیاری دیگر نیز هستند که کنار جاده افتاده اند ، آخرین تلفات برنامه ویدیویی Vine.

در حالی که بسترهای جدید اجتماعی در معرض احتمال شکست قرار دارند ، در صورت صحیح یافتن آن ، پاداش برای مشاغل بی پایان است. فیس بوک به تنهایی حدود ۱،۷۱۲ میلیون کاربر فعال دارد و هرچه کانال های رسانه های اجتماعی بیشتری در بازار وجود داشته باشد ، فرصتی بیشتر برای یک برند یا تجارت فراهم می کند تا داستان خود را بازگو کند و به مخاطبان حتی بزرگتری نیز برسد.

رسانه های اجتماعی هر روز بزرگتر و بهتر می شوند. برای به دست آوردن بهترین استفاده از آنچه در بازار وجود دارد ، تحقیق خود را انجام داده و از سکوهایی که برای سازمان شما کار می کنند استفاده کنید.

کلوداگ اوبراین

متخصص ارشد محتوا

Post Author : edame

Related Post

بروشور شرکت
وضعیت خط لوله شرکت -None-1. New Lead10٪ Inicial In153 In 15٪ تماس با موسس ۲۰٪ انتصاب اولیه ساخته شده ۳۰٪ صلاحیت شده ۵۰٪ در بحث ارجاع شده به سایر بخشها٪٪ Duplicate0٪ Postponed0٪ Lost0٪ Ignite0٪ تحقیقات (فقط خارج از محدوده)
نه از کارمندان شما می خواهید برای آموزش * -None-Myself Only2 تا ۱۰۱۱ تا ۵۰۵۱ تا ۱۵۰۱۵۱ تا ۵۰۰۵۰۱ یا بیشتر
نام مخاطب *
عنوان شغل *
ایمیل *
شماره تلفن *
نام شرکت *
اندازه شرکت * -هیچ یک از ۲۰۲۱ تا ۱۰۰۱۰۱ تا ۵۰۰۵۰۱ تا ۱۰۰۰۱۰۰۱ تا ۱۵۰۰ بیشتر از ۱۵۰۰
کشور * -None-IrelandUnited KingdomUnited StatesNorthern IrelandAfghanistanAkrotiriAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAshmore و کارتیه IslandsAustraliaAustriaAzerbaijanBahamas، TheBahrainBangladeshBarbadosBassas دا IndiaBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBritish ویرجین IslandsBruneiBulgariaBurkina FasoBurmaBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepubliChadChileChinaChristmas IslandClipperton IslandCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongo، جمهوری دموکراتیک theCongo، جمهوری theCook IslandsCoral دریای جزایرCosta RicaCote d’IvoireCroatiaCubaCyprus جمهوری چک DenmarkDhekeliaDjiboutiDominica جمهوری دومینیکن اکوادور مصر CTIC LandsGabonGambiaGaza StripGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGlorioso IslandsGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHeard جزیره و مک دونالد IslandsHoly مشاهده (شهر واتیکان) HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIranIraqIsle از ManIsraelItalyJamaicaJan MayenJapanJerseyJordanJuan د نوا IslandKazakhstanKenyaKiribatiKorea، NorthKorea، SouthKosovoKuwaitKyrgyzstanLaosLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacauMacedoniaMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، ایالات فدرال ofMoldovaMonacoMongoliaMontserratMoroccoMozambiqueNamibiaNauruNavassa IslandNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern ماریانا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPanamaPapua جدید GuineaParacel IslandsParaguayPeruPhilippinesPitcairn IslandsPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussiaRwandaSaint HelenaSaint کیتس د NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت و GrenadinesSamoaSan MarinoSao تومه و PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbia و MontenegroSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و ساندویچ جنوبی IslandsSpainSpratly IslandsSri LankaSudanSurinameSvalbardSwazilandSwedenSwitzerlandSyriaTaiwanTajikistanTanzaniaThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTromelin IslandTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کایکوس IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUruguayUzbekistanVanuatuVenezuelaVietnamVirgin IslandsWake IslandWallis و FutunaWest BankWestern SaharaYemenZambiaZimbabwe
پرس و جو سرب https://digitalmarketinginstitute.com/business
عضویت در خبرنامه
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
اول روی متوسط ​​کلیک کنید
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
اولین کلیک کنید

مدت آخرین کلیک
زمان در وب سایت گذشت