از شر چروک ها خلاص شوید | بیماری

:
از شر چروکا خلاص شید

:

مجله زندگی ایده آل: چی عذاب آورتر از اینکه مقابل آینه وایسید و یهو متوجه رد خط و خطوطی در دور و بر چشمون تون شید؟ لطفا وحشت نکنین. ما در عصر جدید زندگی می کنیم؛ روزگاری که واسه هر دردی درمانی هست!
حالا با تعدد کرمای دور چشم موجود در بازار چه جای نگرانی واسه کمی چین و چروک سطحیه که محو کردن شون فقط حوصله شما رو در استفاده مرتب از این اجناس می خواد. چیزی که در این مطلب تقدیم حضورتون می کنیم، کرمای دور چشمه.
چاله های صورت رو پر کنین!

هیچ چیزی بدتر از این نیس که احساس کنین پیر شدین و چروکایی روی پوست تون ظاهر شده. شما می تونین با به کار گیری کرم ضدچروک دور چشم NUXE مدل NUXURIANCE تا حدی این مشکل رو حل کنین. این کرم پرکننده خطوط دور چشم و لبه و تیرگی و پف دور چشم رو نابود می کنه. این محصول به پوست تون حجم میده و باعث استواری اونم می شه.


پوست تون رو دوباره بسازین

سرم ضدچروک دور چشم SKINNIKS از محصولاتیه که در مدت کوتاهی پوست دور و بر چشم شما رو جوون و سرحال می کنه و با خاصیت نرم کنندگی و بازسازی که داره، سیاهی و پف زیر چشم تون رو کم می کنه و مانع ایجاد چروکای بیشتر می شه. این سرم جفت و جور شده از گیاه جینوستماپنتافیلومه که با تحریک ترکیب لیپیدی لایه های سطحی پوست، اونو بازسازی کرده و رطوبت پوست رو بالا می بره.


پف بی پف!

کرم ضدچروک دور چشم URIAGE با ساختاری سبک، غیرچرب و با فرمولاسیونی مناسب واسه استفاده روزانه به صورت زیادی پف، تیرگی دور چشم و خطوط گوشه خارجی چشم رو کم می کنه. این محصول ایده آل به خاطر داشتن ترکیب جدید ISO3R چروکا رو به صورت عمقی پر می کنه و با عصاره Denseine موجود در اون اثرات ضدپفش بیشتر می شه.


   
 به پوست تون غذا بدین

واسه اینکه بتونین جلوی ایجاد چروکای دور و بر چشم رو زودتر بگیرین، باید کرم مناسبی انتخاب کنین. کرم ضدچروک دور چشم MURAD مدل INTENSIVE WRINKLE REDUCER  موجب تغذیه و افزایش سفتی پوست دور و بر چشم می شه. گلایکولیک اسید و عصاره میوه DURION موجود در این محصول از قوی ترین ترکیبات مرطوب کننده، ضدالتهاب، آنتی اکسیدان و آرامبخش هستش.


یه کرم با دو نشون!

با یه تیر دو نشون بزنین؛ یعنی پوست رو مرطوب کرده،  چروکا رو محو کنین. کرم ضدچروک REVITALIFT LOREAL یکی از این گزینه هاست. این کرم هم دارای مرطوب کننده ای شامل پروتئین الاستیله که چروکا رو نابود می کنه و پوست رو محکم می کنه و هم ژلی شامل لتکسیل و پلیمرسیلیکوم داره که لیفتینگ رو سریع انجام داده و پوست رو جوون تر می کنه. هم اینکه کافئین موجود در اون باعث کم شدن پف و کبودی دور چشم می شه.


از شر چروکا خلاص شید

اگه جزو کسائی هستین که شدیدا به زیبایی پوست شون اهمیت میدن، باید در انتخاب محصول بیشتر دقت کنین. کرم رولی دور چشم GARNIER با ترکیبات خاصی باعث نرم شدن پوست دور و بر چشم می شه و چروکای عمیق اونو نابود می کنه. این محصول رولی شامل کافئین و پروویتامینه که به کاهش پف پلکا کمک می کنه و اثر خنک کنندگی هم داره. 

منبع : برترینا

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت